Amati ATR 213 REBEZ-OT - Trąbka uczniowska (czerwono-niebieska)

ATR 213 REBEZ-OT

AMATI

Nowy produkt

Amati ATR 213 REBEZ-OT - Trąbka uczniowska (czerwono-niebieska)

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę

1 299,00 zł brutto

Więcej informacji

Amati - Denak jest czeską firmą, produkującą wysokiej jakości instrumenty dęte, drewniane i blaszane. Tajemnicą sukcesu marki jest połączenie wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych pracowników z silną tradycją i nowoczesną technologią, tak niezbędną w produkcji wysokiej jakości instrumentów muzycznych. Oferta producenta obejmuje produkcję instrumentów dętych od fletów po tuby, jak również wszelkiego rodzaju akcesoriów. Poza podstawową linią produkcji, firma specjalizuje się również w akcesoriach muzycznych metalowych i strunowych.

Obecnie dystrybucja instrumentów muzycznych marki Amati sięga 57 krajów na całym świecie. Instrumenty Amati słyną z wysokiej jakości, dobrej intonacji oraz perfekcji wykonania.

Wszystkie instrumenty muzyczne Amati - Denak Kraslice, wykonywane są zgodnie z długowieczną tradycją. Historia ich produkcji sięga XVIII wieku. Pod względem wielkości produkcji, Amati jest jednym z trzech największych producentów instrumentów muzycznych w Europie.

Marka Amati gwarantuje wysoką jakość produkowanych instrumentów dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i fachowego rzemiosła. Każdy instrument jest w pełni testowany przed wysłaniem do klienta. Przez lata marce zaufało wielu muzyków, od amatorów po profesjonalistów na całym świecie.

 

Specyfikacja:

  • Model: ATR 213 REBEZ-OT
  • Trąbka w stroju B – model uczniowski
  • Korpus - dwukolorowy lakier (czerwono-niebieska)
  • Roztrąb 123mm
  • 2 spusty wody
  • Monelowe tłoki
  • Futerał i ustnik są w komplecie

Inne produkty z tej kategorii

Kategorie