Kategorie

Omega Music to agencja koncertowa, która od 1999 roku świadczy usługi w zakresie profesjonalnej oprawy muzycznej i wizualnej (nagłośnienia i oświetlenia) wszelkiego rodzaju imprez, począwszy od koncertów plenerowych, halowych do kameralnych recitali.

Prowadzimy działalność na terenie Polski i Europy.

Współpracujemy ze znanymi i wybitnymi artystami sceny polskiej i zagranicznej.

Nasza agencja koncertowa produkuje programy estradowe i muzyczne tj:

  - realizacja projektów artystycznych w pełnym zakresie (scenariusz, program, reżyseria, technika estradowa)

  - organizacja koncertów, imprez firmowych i okolicznościowych, eventów, festynów, pikników, widowisk plenerowych, imprez klubowych oraz przyjęć weselnych

  - w pełnym zakresie techniki estradowej tj: nagłośnienie, oświetlenie, estrady z zadaszeniem, multimedia i wizualizacja, efekty pirotechniczne i laserowe

 

Od początku naszej działalności największą uwagę przykładaliśmy do stworzenia w pełni wykwalifikowanej ekipy. Dziś, dzięki wieloletniej praktyce i selekcji udało nam się zbudować zespół złożony z uzdolnionych młodych fachowców, dla których dźwięk i światło to nie tylko praca, ale również pasja i możliwość realizacji swoich ambicji.

Posiadamy bardzo szeroki wybór profesjonalnych systemów dźwiękowych i oświetleniowych, dzięki którym możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym i nietypowym potrzebom! Aby spełnić nieustannie wzrastające wymagania naszych klientów regularnie powiększamy i udoskonalamy listę naszego sprzętu współpracując i wymieniając się przy tym doświadczeniami z renomowanymi producentami najnowocześniejszych urządzeń zaliczanych do ścisłej światowej czołówki, takich jak: ElectroVoice, Dynacord, Midas, Meyer Sound, D&B, Klark Teknik, SGM, Audio-Technica, Shure, Grand MA lihting, Pol-Audio, Robe, DTS, Akg, Sennheiser, ETC, Clay Paky , Klotz, Sommer, Audix, Konstrukcje Layher, Robert Juliat, Avolite, Soundcraft, Yamaha itd.

Chętnie udzielamy konsultacji, służymy pomocą techniczną i doświadczeniem. Zależy nam, aby każdy projekt w którego realizacji bierzemy udział był bardzo precyzyjnie przygotowany i wykonany. Staramy się, aby współpraca z nami przebiegała zawsze w miłej, kulturalnej i przyjaznej atmosferze.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie wskazówki i sugestie. Rzeczy dla innych niewykonalne są dla nas wyzwaniem, którego zawsze chętnie się podejmiemy!

Omega Music to coś więcej, niż agencja koncertowa to także sklep z instrumentami muzycznymi, nagłośnieniem i oświetleniem czyli Stolica Swiatła i Dźwięku Omega Music. Nasza siedziba mieści się w centrum Częstochowy w dwu poziomowym budynku o powierzchni 1400m2.

Jako sklep muzyczny prowadzimy sprzedaż instrumentów i akcesoriów muzycznych najlepszych i najbardziej cenionych marek na Świecie. U nas każdy muzyk znajdzie coś dla siebie - zawsze możesz liczyć na fachową poradę i atrakcyjną cenę. Prowadzimy sprzedaż instrumentów fabrycznie nowych, jak i używanych czyli komis.

Zapraszamy do współpracy!