Tylko online

HK Audio Polar 8 aktywna kolumna szerokopasmowa

Polar-8

HK-AUDIO

Nowy produkt

HK Polar 8 aktywna kolumna szerokopasmowa

Więcej szczegółów

Dostępny

2 899,00 zł brutto

Więcej informacji

Przedstawiamy POLAR 8: najnowszy kompaktowy system kolumnowy produkcji HK Audio. Perfekcyjne rozwiązanie dźwiękowe dla muzyków, konferansjerów czy DJ-ów!

Łączy w sobie dwie ważne zalety: zapewnia doskonały dźwięk w plenerze czy w zamkniętych pomieszczeniach, a do tego nie sprawia najmniejszych kłopotów w transporcie. To dlatego, że posiada mniejsze rozmiary od “starszych braci” – POLAR 10 oraz 12. Oferuje przy tym tę samą imponującą estetykę brzmieniową.

Praktyczne funkcje

HK Audio POLAR 8 wyposażono w wydajny 3-kanałowy mikser i łączność via Bluetooth TWS (True Wireless Stereo) – możesz połączyć bezprzewodowo dwa Polary i wykorzystać je jako stereofoniczny system streamingowy!

Krok naprzód

System kolumnowy POLAR 8 oferuje moc i ekspresję, precyzyjną odpowiedź basową, a także stabilne i zrównoważone brzmienie przy dowolnej głośności. To zasługa wykorzystania wysokiej jakości komponentów głośnikowych, wyjścia systemowego 1200 W (moc szczytowa), jak również wydajnego 8-calowego subwoofera w niskorezonansowej, wzmocnionej metalem obudowie z tworzywa sztucznego/ABS.

Jednolity, zrównoważony i wyrazisty dźwięk

Kąt dyspersji tego modelu wynosi 120° x 45°, co oznacza wyrazisty, stabilny dźwięk na parkiecie i w pierwszych rzędach. Z kolei z tyłu sali zapanuje atmosfera przyjazna dla rozmów. W większości przypadków użycia HK Audio POLAR 8, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych monitorów scenicznych.

Akcesoria w zestawie

Razem z systemem kolumnowym otrzymasz wszystko, co niezbędne do bezpiecznego transportu. A więc: torbę na elementy kolumny i wyściełany ochronny pokrowiec na subwoofer.

Dla kogo?

POLAR 8 to doskonała propozycja dla użytkowników doceniających znakomite parametry audio idące w parze z prostą, intuicyjną obsługą. System idealnie sprawdza się na małych scenach, w salach prób i salach konferencyjnych. Świetnie nagłaśnia też kameralne imprezy na świeżym powietrzu.

Zamów i usłysz jakość, która od lat towarzyszy produktom HK Audio!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

System Polar 8

Max. SPL: 118 dB

Pasmo przenoszenia +/- 10 dB: 50 Hz - 20 kHz

Moc (peak): 1200 W

Obudowa: PP/ABS

Bluetooth: 5.0, TWS

Wejścia: 2 x Mic/Line, 1 x Aux/Bluetooth

Wyjścia: Mix Out, Bluetooth TWS

Wysokość: 202,9 cm

Waga: 18,5 kg

Polar 8 Subwoofer

Głośnik basowy: 1 x 8”

Wymiary (sz. x wys. x gł.): 30,2 x 54 x 39 cm

Waga: 13 kg

Polar 8 Mid/High Unit

Głośnik: 6 x 2,5”, neodym

Kąt rozproszenia: 120° x 45°

Wymiary (sz. x wys. x gł.): 9,4 x 82 x 9,8 cm

Waga: 3,2 kg

Polar 8 Spacer

Wymiary (sz. x wys. x gł.): 9,4 x 82 x 9,8 cm

Waga: 2,3 kg

Inne produkty z tej kategorii

Kategorie